این آموزش بسکتبال استفن کری بطور خصوصی با زبان فارسی برای شماست. دریافت این مجموعه با لینک مستقیم

بهترین پرتاب کننده NBA اصول پرتاب به شما می آموزد. استفن در هر قسمت از این مجموعه به آموزش یکی از تکنیک ها و مهارت ها می پردازد. در هر قسمت «تمرین های بخصوصی» برای شما در نظر گرفته شده است. باید این تمرین ها را برای خود لیست کنید. سپس به باشگاه می روید. هر تمرین را طبق تعداد مشخص انجام می دهید.

آنچه در این کلاس به شما ارائه می شود:

کوتاه در مورد استفن کری:

آنچه در ادامه متن خواهید دید:

 

 1. مقدمه: داستان خود را رقم بزنید

با استفن آشنا شوید. برنده دوبار جایزه «با ارزش ترین بازیکن لیگ – MVP» . او کلاس خود را با صحبت در مورد دو نقطه عطف در زندگی شخصی اش آغاز می کند. دو مقطعی که باعث شد او از یک بازیکن «استرسی» در تیم B دبیرستان به قهرمان NBA تبدیل شود.

[aparat id=”4W5wH”]

 1. پرتاب کردن: ایستادن، تنظیم کردن و اصول حرکتی

استفن در این آموزش بسکتبال به تجزیه و تحلیل تکنیک هایش برای پرتاب می پردازد. همینطور راجع به اشتباهات رایج در پرتاب صحبت می کند. اشتباهاتی که همه بازیکنان باید از آن اجتناب کنند.

[aparat id=”uKt7j”]

 1. تمرین پرتاب روشمند

اکنون اصول ایستادن و حرکت درست برای پرتاب را آموخته اید.  استفن روش تمرین روزانه پرتاب را به شما آموزش می دهد.

[aparat id=”sQnwi”]

 1. پرتاب پس از دریافت

اضافه کردن اصول دریافت مناسب به اصول حرکتی باعث می شود بتوانید بلافاصله پس از دریافت در لحظه پرتاب خوبی داشته باشید. با روش پرتاب استفن پس از دریافت پس آشنا شوید.

[aparat id=”3RUuI”]

 1. کنترل توپ : اصول

بهترین روش برای اینکه پرتاب کننده بهتری باشید، داشتن کنترل توپ یا همان دست به توپ بهتر است. استفن کری روش دست به توپ خود، از طرز ایستادن گرفته تا تکنیک های تمرینی، را به شما آموزش می دهد.

[aparat id=”rKNx6″]

 1. پرتاب پس از دریبل، بخش 1

به محض اینکه اصول کنترل توپ و پرتاب را به خوبی فرا گرفتید، اکنون باید شروع به ترکیب کردن آن ها کنید. استفن کری روش پرتاب پس از دریبل و پس از برداشتن توپ را به شما آموزش می دهد.

[aparat id=”56VJ0″]

 1. کنترل توپ: در حال حرکت

اکنون اصول کنترل توپ ایستاده را به خوبی یاد گرفتید. استفن آنچه باید در مورد دریبل زدن در حال حرکت بدانید به شما می گوید.

[aparat id=”Yqj4L”]

 1. پرتاب بلافاصله پس از دریبل، بخش 2

استفن کری با اضافه کردن حرکت پا و دریبل به تمرین پرتاب پس از دریبل، روش های تمرینی پیچیده تر و دشوارتری برای تبدیل شدن به یک امتیازآور را آموزش می دهد.

[aparat id=”xiz9G”]

 1. فاصله گرفتن از دفاع مستقیم

استفن کری به کمک حریف تمرینی خود «براندون» اصول و مفاهیم عبور از مدافع و ایجاد فضا را به شما آموزش می دهد.

[aparat id=”SKbZ3″]

 1. حفاظت توپ (پیک اند رول)

هر بازیکن بسکتبال باید پیک اند رول را در حد عالی بلد باشد. استفن در این آموزش بسکتبال به بیان روش ها، تکنیک ها و نکات تمرینی لازم برای استادی در این حرکت می پردازد.

 1. جلسه بررسی ویدئو: حفاظت توپ

استفن با بررسی چند ویدئو اصول و مفاهیمی که در جلسه قبلی در مورد پیک اند رول بیان کرد بطور زنده و عملی به شما نشان می دهد.

[aparat id=”vAoYX”]

 1. امتیاز گرفتن زیر حلقه

استفن با تاکید بر محافظت از توپ، سه گام صحیح و پرتاب در حال حرکت به تجزیه و تحلیل تکنیک های خود برای امتیازگیری زیر سبد می پردازد.

[aparat id=”vwJ01″]

 1. حرکات بعد از پیک: مارپیچ، انفجاری، و محو

سه حرکت مارپیچ، انفجاری و محو شدن چند مورد از حرکاتی است که بعد از پیک بدون توپ می تواند انجام دهید. استفن در این آموزش بسکتبال طرز جدا شدن از مدافع و امتیاز گرفتن به محض رسیدن توپ را به شما آموزش می دهد.

[aparat id=”umTQe”]

 1. کنترل توپ: بار اضافی

استفن روش های خود برای داشتن بار اضافی هنگام تمرین دریبل، با استفاده از دو توپ بسکتبال و یک توپ تنیس را به شما آموزش می دهد؛ این روش به شما کمک می کند دست به توپ بسیار بهتری داشته باشید و تصمیمات سریع تری در میدان مسابقه بگیرید.

[aparat id=”foGJj”]

 1. آماده سازی پیش از بازی

استفن آماده سازی پیش از بازی به شما می آموزد. تمرین های ساده ی پیش از بازی. همینطور چگونگی کسب آمادگی ذهنی.

[aparat id=”X4Nxr”]

 1. نتیجه گیری: مسیر رسیدن به کمال

استفن با صحبت های انگیزشی کلاس خود را به پایان می برد. اکنون برای ادامه مسیر آماده اید.

پرداخت آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *